skip to Main Content
041-8765-88 info@primus-vadbe.si

Prosta mesta 2017 / 2018

  • Preden oddate svojo prijavo, preglejte prosta mesta v spodnjih razpredelnicah razvrščenih po lokacijah.
  • Seznam se posodablja 1-2x tedensko, za povsem točne informacije pokličite 041-876-588
  • Zadnja posodobitev: 10. september 2017
  • Legenda:
    • modra barva označuje, da navedeni termin še ni aktiven – zbiramo prijave
    • rdeča barva označuje, da ni več prostih mest
    • oranžna barva označuje, da je le še nekaj (do 4) prostih mest
    • zelena barva označuje, da je več kot 5 prostih mest
Vrsta vadbe Dan Ura Vaditelj Prosta mesta
JOGA PONEDELJEK 20.00 – 21.30 Ana Dvoršak 4
TOREK 17.00 – 18.00 Primož Kastelic 5+
TOREK 20.00 – 21.30 Primož Kastelic 5+
SREDA 6.30 – 7.30 Mojca Juvančič 5+
SREDA 18.00 – 19.30 Nataša Kastelic 4
SREDA 20.30 – 21.30 Suzana Plešic 3
PETEK 20.15 – 21.45 Nataša Kastelic 5+
PILATES PONEDELJEK 18.00 – 19.00 Mojca Dečko 5+
TOREK 19.00 – 20.00 Mojca Dečko 2
SREDA 9.00 – 10.00 Mojca Dečko 5+
ČETRTEK 18.00 – 19.00 Iza Recelj 0
HIIT PONEDELJEK 19.00 – 20.00 Tea Černič 5+
TOREK 16.00 – 17.00 Primož Kastelic 5+
TOREK 18.00 – 19.00 Primož Kastelic zbiranje prijav
SREDA 19.30 – 20.30 Tea Černič zbiranje prijav
ČETRTEK 20.00 – 21.00 Primož Kastelic 4
TOREK 6.15 – 7.15 Tea Černič 4
ČETRTEK 6.15 – 7.15 Tea Černič 4
DANCE & SHAPE  plesni trening ČETRTEK 19.00 – 20.00 Iza Recelj 5+
ZDRAVA HRBTENICA PONEDELJEK 17.00 – 18.00 Mira Kadunc 4
ČETRTEK 17.00 – 18.00 Mira Kadunc 4
QI GONG / TAI CHI (ENG) SREDA 17.00 – 18.00 Mauro Lugano (Argentina) (začetek: 4. oktober 2017)
Zvočne kopeli PETEK 19.00 – 20.00 Marjan Ostroško (predvidoma na 14 dni – začetek sredina oktobra 2017)
Obrazna joga PETEK 18.00 – 19.00 Suzana Plešic (predvidoma na 14 dni – začetek sredina oktobra 2017)
Vrsta vadbe Dan Ura Vaditelj Prosta mesta
JOGA PONEDELJEK 20.00 – 21.30 Primož Kastelic 0
SREDA 20.00 – 21.30 Tjaša Križman 0
PONEDELJEK 7.00 – 8.00 Suzana Plešic 4
SREDA 7.00 – 8.00 Suzana Plešic 5+
HIIT PONEDELJEK 18.00 – 19.00 Primož Kastelic 4
PONEDELJEK 19.00 – 20.00 Primož Kastelic 3
Vrsta vadbe Dan Ura Vaditelj Prosta mesta
JOGA TOREK 18.30 – 20.00 Suzana Plešic 0
Vrsta vadbe Dan Ura Vaditelj Prosta mesta
JOGA SREDA 20.00 – 21.30 Nataša Kastelic 0
Vrsta vadbe Dan Ura Vaditelj Prosta mesta
JOGA TOREK 20.30 – 22.00 Suzana Plešic 5+
Vrsta vadbe Dan Ura Vaditelj Prosta mesta
JOGA ČETRTEK 18.30 – 20.00 Tjaša Križman 2
Vrsta vadbe Dan Ura Vaditelj Prosta mesta
JOGA TOREK 20.00 – 21.30 Breda Kranjc 3
Vrsta vadbe Dan Ura Vaditelj Prosta mesta
JOGA SREDA 20.00 – 21.30 Breda Kranjc 0
Back To Top