skip to Main Content
041-8765-88 info@primus-vadbe.si

Prosta mesta 2018 / 2019

  • Preden oddate svojo prijavo, preglejte prosta mesta v spodnjih razpredelnicah razvrščenih po lokacijah.
  • Seznam se posodablja 1-2x tedensko, za povsem točne informacije pokličite 051-696-303.
  • Legenda:
    • modra barva označuje, da navedeni termin še ni aktiven – zbiramo prijave
    • rdeča barva označuje, da ni več prostih mest
    • oranžna barva označuje, da je le še nekaj (do 4) prostih mest
    • zelena barva označuje, da je več kot 5 prostih mest
Vrsta vadbe Dan Ura Vaditelj Prosta mesta
JOGA
Power joga PONEDELJEK 20.00 – 21.30 Suzana Plešic Prijave še zbiramo
After work joga TOREK 17.00 – 18.00 Primož Kastelic 6
Hatha joga TOREK 20.00 – 21.30 Mojca Juvančič 4
Morning flow joga SREDA 6.30 – 7.30 Mojca Juvančič 6
Power joga SREDA 18.00 – 19.30 Nataša Kastelic 5
Vinyasa flow joga SREDA 20.30 – 21.30 Suzana Plešic 5
Friday flow joga PETEK 20.15 – 21.45 Nataša Kastelic Prijave še zbiramo
Sunday flow NEDELJA 20.15 – 21.45 Urška Gorup 5
PILATES PONEDELJEK 18.00 – 19.00 Mojca Dečko 5
TOREK 19.00 – 20.00 Mojca Dečko 5
SREDA 9.00 – 10.00 Mojca Dečko 8
ČETRTEK 18.00 – 19.00 Iza Recelj 6
Pilates flow (težji) ČETRTEK 19.00 – 20.00 Iza Recelj 5
NEDELJA 19.00 – 20.00 Urška Gorup 6
HIIT PONEDELJEK 19.00 – 20.00 Tea Černič 3
TOREK 18.00 – 19.00 Primož Kastelic 2
SREDA 19.30 – 20.30 Tea Černič Prijave še zbiramo
ČETRTEK 20.00 – 21.00 Primož Kastelic 0
NEDELJA 20.00 – 21.00 Manca Smolič Prijave še zbiramo
TOREK 6.15 – 7.15 Tea Černič OKTOBER – Prijave še zbiramo
ČETRTEK 6.15 – 7.15 Tea Černič OKTOBER – Prijave še zbiramo
AEROBIKA PETEK 19.00 – 20.00 Manca Smolič Prijave še zbiramo
NEDELJA 17.00 – 18.00 Manca Smolič OKTOBER – Prijave še zbiramo
ZDRAVA HRBTENICA PONEDELJEK 17.00 – 18.00 Mira Kadunc 5
ČETRTEK 17.00 – 18.00 Mira Kadunc 6
GIBALNICA SREDA 17.00 – 18.00 Urška Gorup 6
QI GONG / TAI CHI (ENG) SREDA 17.00 – 18.00 Mauro Lugano (Argentina) 5
Vrsta vadbe Dan Ura Vaditelj Prosta mesta
JOGA PONEDELJEK 20.00 – 21.30 Primož Kastelic 0
SREDA 20.00 – 21.30 Tjaša Križman 6
PONEDELJEK 7.00 – 8.00 Suzana Plešic 6
SREDA 7.00 – 8.00 Nike Kobal 7
PETEK 18.00 – 19.00 Nataša Kastelic 7
HIIT PONEDELJEK 18.00 – 19.00 Primož Kastelic 8 – prijave še zbiramo
PONEDELJEK 19.00 – 20.00 Primož Kastelic 0
Vrsta vadbe Dan Ura Vaditelj Prosta mesta
JOGA TOREK 18.30 – 20.00 Suzana Plešic 0
Vrsta vadbe Dan Ura Vaditelj Prosta mesta
JOGA SREDA 20.00 – 21.30 Nataša Kastelic 4
Vrsta vadbe Dan Ura Vaditelj Prosta mesta
JOGA TOREK 20.30 – 22.00 Suzana Plešic 6
Vrsta vadbe Dan Ura Vaditelj Prosta mesta
JOGA ČETRTEK 18.30 – 20.00 Tjaša Križman 7
Vrsta vadbe Dan Ura Vaditelj Prosta mesta
JOGA TOREK 20.00 – 21.30 Breda Kranjc 6
Back To Top